Ahmet Davutoğlu’na Kars’ta büyük şok! Bomboş kaldı

Partisinin Kağızman İlçe Taşkilatı’nın kongresi için Kars’a gelen Ahmet Davutoğlu, Digor ve Kars merkezde esanaf ziyaretleri yaptı. Geceyi Kars’ta geçiren Davutoğlu, sabah saatlerinde Kağızman ilçesine geldi.

Gelecek Partisi Kağızman İlçe Kongresi’ne katılmak üzere Kağızman’a gelen Davutoğlu, esnaf ziyareti yaptı, seçim otobüsüne çıkarak Kağızmanlılara hitap etti. Vatandaşların ilgi göstermediği Davutoğlu, son olarak Kağızman Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda partisinin kongresine katıldı.

Hürmet duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrenin yapıldığı salonun boş kalması ise dikkat çekti. Komşu vilayetlerin il ve ilçe liderlerinin iştirakin sağlanmasıyla fakat koltuk kapasitesinin yarısına kadar doldurulan salondakilere seslenen Davutoğlu, “Dün ve bugün Kars’ta çok özel bir 24 saat yaşadık. 24 saat lakin içine her şeyin dolduğu bir 24 saat, dün Digor’da çiftçilerimizi dinledik. Esnafı ve gençleri dinledik. Akşam üzeri Kars’ta bugünde Kağızman’dayız. Bir taraftan çok memnun oldum. Bütün bu diyarlarda bu halkın ne kadar vefalı olduğunu, kendisine hizmet edenleri unutmadığını gözlemledim keyifli oldum” dedi.

Yapılan konuşmaların akabinde kongreye geçildi. Davutoğlu, konuşmasının akabinde salondan ayrılarak Kars’a hareket etti.

KAYNAK: İHA

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.