Bülent Ersoy’dan, Haluk Şentürk ve Hadise’ye: Sizi ikaz ediyorum

Şarkıcı Bülent Ersoy’un menajeri Haluk Şentürk, Instagram hesabından Hadiseile yanak yanağa pozunu yayınladı. Şentürk’ün paylaşımını gören Ersoy’dan ise sert bir yorum geldi.

“DÜŞMANIM İLAN EDEBİLİRİM”

Bülent Ersoy, Şentürk’ün paylaşımına “Haluk artık bir fotoğraf geldi telefonuma. Bana inat mı koydunuz o resmi… Hadise Hanım’la yanak yanağa poz vermişsiniz. Bu Hadise Hanım da aslında âlâ bir kızdır. Nitekim çok sevdiğim uygun bir çocuktur ancak bu kadar ziyadesiyle sana yaklaşmasından sonra kendisine olan düzgün niyetli, sevecen yaklaşımlarım ve güzel niyet fikirlerim her an konumumun değişmesine sebep olabilir. Kendisini düşmanım ilan edebilirim. Bundan sonrası birinci görüşmenizde aranızda en az 1,5 metre ara ile oturmanızı, bir birinize hiç dokunmamanızı her ikinizi de sıhhat ve selameti ismine bilgilerine sunuyor. En halisane hislerimde birinci ve son sefer sizleri ikaz ediyorum” yorumunu yaptı.

HADİSE’DEN BÜLENT ERSOY’A YANIT

Bülent Ersoy’un kelamlarına yanıt veren Hadise de “Divam, sizin düşmanlığınız bile bir ödül ancak bildiriniz alınmıştır. Bir dahaki buluşmamızda yanımızda sizin olmanızı çok isterim” tabirini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.