D-100’de dehşet anları: Herkesin gözü önünde darbedip kaçırdılar

Yeşilova Mahallesi D-100 yan yolda, geçen pazartesi günü saat 15.00 sıralarında yolda yürüyen Erhan M.’nin yanına araba yanaştı. Arabadan inen 2 kişi, Erhan M.’yi darbetmeye başladı.

ZORLA ARABAYA BİNDİRİLDİ

Erhan M. sokak ortasında darbedilirken, zorla arabaya bindirilmeye çalışıldı. Dakikalarca tekme ve yumrukların maksadı olan Erhan M., arabaya bindirilerek, götürüldü. Olay üzerine Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü takımları harekte geçti.

EKİPLER KURTARDI

Ekipler şüphelilerin F.Ö. ve F.Ö. olduğunu tespit eden gruplar Esenyurt’ta dükkanlarına baskın düzenledi. Baskında F.Ö. ve F.Ö. gözaltına alınırken, Erhan M. kurtarıldı. Erhan M.’nin sıhhat durumunun güzel olduğu öğrenildi.

Araştırmada Erhan M.’nin şüphelilerden evvel 6 bin lira, sonra 3 bin lira daha olmak üzere 9 bin lira borç aldığı öğrenildi. Şüphelilerin paralarını alamadıkları için olayı gerçekleştirildikleri ortaya çıkarıldı. 

SERBEST BIRAKILDI

Şüpheliler Emniyet’teki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edildi. Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine çıkarılan şüpheliler F.Ö. ve F.Ö. isimli denetim koşuluyla hür bırakıldı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.