Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Herkes aşkı arar. Kimisi arar ve bulur bazısı şayet yaşam boyu aradığı aşka ulaşamaz. Aşk yaşamda insanın başına gelebilecek en hoş şeylerden bir tanesidir. Buna ulaşabilmek için vaktinde insanlar çölleri aşmış, dağları delmiştir. Aşka ulaşmak namına nice çileler çekilmiştir. Günümüzde aşkın değerinin azaldığı düşünülse de vaziyet gerçekte hiç de öyle değildir. İnsanlar hala reel aşkı bulabilmek namına çeşitli çeşitli yollar denemektedir. Standart yöntemlerle aşka ve sevdaya kavuşamayanlar şayet sihir gibi yolları tercih etmektedir. Özellikle de aşkına karşılık bulamayan, platonik sevda yaşam sürdüren bayan ve erkeklerde sevda büyüleri yaptırma oranı oldukça yüksektir. Aşk için büyüye müracaat etmek kulağa garip gelse de şunlar hayatın reel birer parçasıdır.

 

Aşk büyüleri de başka büyüler gibi çeşitlilik göstermiştir. Papaz büyüsü, bağlama büyüsü, yumurta büyüsü gibi büyüler sevda büyüsü olarak kullanılabildiği gibi aşkın kendine mahsus büyüleri de bulunmaktadır. Aşk büyüleri adı her ne kadar “sevda” dahi olsa genellikle kara sihir sınıfına girmektedir. Aşk büyüsü uzaktan yahut şahsa ilişkin bir obje aracılığı ile yapılabilmektedir. Bu obje saç teli, tükürük yahut günlük yaşamda sarfedilen bir obje olur. Bu tarz büyüler muhatabıyla direkt ilişki içinde olmasından tesiri daha hızlı ve daha büyük olacaktır. Uzman bir medyum sevda büyüsü konusu ile ilgili sihir yaptırmak talip kişileri bilgilendirecektir.

 

Aşk Büyüsü Türleri

 

Aşk büyüsünün çok sayıda türü vardır. Bunlar obje aracılığı ile uygulanan ve uzaktan uygulanan büyüler olarak ayrılır. Aşk büyüsü yaptıracağınız bireyi sevmek mecburiyetinde değilsiniz. Bu büyüyü yalnızca bireyi kendinize sevdalı etmek için de kullanmak mümkün olabilir. Aşk büyüsü çeşitlerini bu şekilde sıralayabiliriz:

 

– Yumurta büyüsü

– Papaz büyüsü

– Tuz büyüsü

– Sabun büyüsü

– Mum büyüsü

– Dolunay büyüsü

– Kaşık büyüsü

 

Bu büyüler sevda ve seks konusu ile ilgili kuvvetli büyülerdir ve bazılarını ev ortamında dahi uygulamak mümkün olabilir. Ancak, amatör ellerde en kolay sihir dahi tehlikeli bir durum alabilir. Bu yüzden büyünün kalitesi ne olursa olsun bir yetkin yönünden yapılması çok daha hayırlı ve yararlı olacaktır.

 

Dolunay Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

Eğer birisini kendinize sevdalı etmek istiyorsanız dolunay büyüsü en kolay büyülerden bir tanesidir. Çok çok gereç gerektirmez. Tek gereksinim duyduğunuz bir ayna ve tılsımlı sözlerdir. Dolunay büyüsü bu şekilde gerçekleştirilir:

 

– Büyü için dolunayın olduğu, mümkünse havanın açılmış olduğu bir gece seçilmelidir

– Havanın açılmış olması dolunayın ışığının gizemli enerjisini daha kuvvetli kılacaktır

– Büyü bir deniz yahut göl kenarında yapılmalıdır

– Ayın göle yahut denize yansıdığı saat ve açılar beklenmelidir

– 3 kere sesli olarak ‘’bıia salanit cassel vahlak naita asphedas raul lte naitata ut pharmas septadak’’ denmelidir

– Sözler mutlaka doğru olarak belirtilmelidir ve adamakıllı ezberlenmelidir. Kekeleme yahut hatalı ifade olmamalıdır

– Yanınızda getirdiğiniz ayna bir bezle kaplanmalıdır. Bu bez pak olması gereklidir

– Ayna sevdalı olduğunuz şahsa verilmeli ve aynada kendine bakması sağlanmalıdır

 

Dolunay büyüsü kolay fakat tesirli büyülerden bir tanesidir. kısa sürede tesir eder. Belirlenen bütün adımların doğru bir şekilde gerçekleşmesi ve tılsımın doğru olarak söylenmesi gerekmektedir.

 

Yaprak İle sevda Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

Yaprak büyüsü de kolay malzemelerle ve kolaylıkla uygulanan aşk büyülerinden bir tanesidir. Tılsımlı sözler olmadığından icrası dahi kolaydır. Bu büyüyü icra etmek için izlenecek yollar şayet bu şekildedir:

 

– Seçilen yapraklar geniş ve büyük olması gereklidir. Asma yaprakları uygun olanlarıdır

– Yapraklar parmaklarla parçalanmaya başlanır. Her koparılan parçada sevilen bireyin adı söylenir

– Tüm bu parçalar toplanıp içi suyla dolu bir özensiz atılır ve ağzı kapatılır

– 19 gün süresince bu kap saklanmalı ve hiç bir ademoğlu eli değmemelidir

– Süre bittiğinde yaprakları koparılan ağaca gidip bu kap dibine dökülmelidir. dökerken de bireyin adı tekrarlanmalıdır

– Yaprak büyüsü birkaç gün içinde aktif duruma gelecektir.

 

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.