Gerçeğin Peşinde Koşmak

Boğa burcu ve Aslan burcunun benzer yönleri oldukça fazladır. Aslan Burcu ve Boğa burcun ikisi de lüks bir restoran, eğlence hayatı, entelektüel bilgi, çeşitli kültür aktivitelerine katılmak, lüks bir yerde lüks bir eve sahip olmak ve kariyerli bir işte çalışmak isteyeceklerdir.
Aslan burcu ve boğa burcu sahiplenicidir. Asla üçüncü bir insana tahammül edemezler. Aslan burçları genellikle medyum yorumları pohpohlanmak isteyecektir. Saygı duyulması bir aslan burcu için çok önemlidir. Aslan burcu e boğa burçları yıllardır birlikte olsa bile, her gün boğa burcu tarafınca aynı şeyleri duyacak olsa bile sürekli övülmek isteyecektir. Boğa burcu ise, güveneceği bir dal ister ve sürekli sevgi duyacak sözler ister. Eğer aslan burçlarını sürekli pohpohlamaz ve ya övmezseniz, artık kendilerini sevmeyeceğinizi düşünecektir. Aslan burçları yaratıcı olduğundan dolayı, aşk büyüsü bir boğa burcu aslan burcuna hayran olur ve bu hayranlığını asla saklamaz. Boğa burcu ve aslan burçları maddiyata oldukça fazla önem verecektir. Etrafınızın güzelliklerle dolu olmasını istersiniz, boğa burcu için güzellikler; zevklerini tatmin edecekken, aslan burcu insanı için başarısının bir ödülü olacaktır. İki Burçta oldukça inatçı olması ile bilinir. Analaşamadıkları bir konuda asla uzlaşamazlar.
Aslan burçları güneş sistemi tarafından yönetildiği için, papaz büyüsü merkezci olarak bilinir. Boğa Burcu ise, Venüs tarafından yönetilmektedir. Aslan burçları daha politik olarak yaklaşacaktır. Boğa burçları kolay sinirlenmez ama sinirlendikleri zaman ise, öfkeleri oldukça şiddetli olacaktır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.