Hoş Geldin Bebek

9 Aylık sancılı bir süreçten sonra dünyamıza hoş geldin bebek. Yıl 2021 Aylardan Mayıs, dünyamızda Korona virüs salgını var.  3 milyon insan bu salgın yüzünden hayata gözlerini yumdu. Anlayacağın güzel bebek çok kötü bir zamanda dünyaya geldin. İnsanların işsiz kaldığı, ekonomik sıkıntıların baş gösterdiği bir dönemde geldin. Ne olursa olsun dünyamıza hoş geldin. Biliyorum içeride çok sıkıldın. Dünyayı merak ediyorsun. Emin ol içerisi dışarıdan daha güvenilir. Senin yerinde olsam hiç dışarı çıkmazdım.

Nefisanne.com sitesini senin için kurduk. Dünyaya yeni gözlerini açtığın için sen şimdi dünyayı tanımıyorsun. Dünyaya açılan bir kapın olmak, duygularına tercüman olmak, anne ve babalara yol göstermek için bu siteyi kurduk. Amacımız insanların doğru bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır.  İnsanların duygu ve düşüncelerini paylaşabileceği sağlam ve güzel bir platform oluşturmaktır.

Nefisanne.com ismi nasıl ortaya çıktı hemen onu da anlatayım. Ellerinizden öper 8 yaşında bir kızım 5 yaşında bir oğlum var. Oğlum nerden duydu bilmiyorum bir gün eve geldiğimde nefisanne nokta kom dediğini duydum. Bunu o kadar çok tekrar etti ki aklıma yazıldı. Bir gün bilgisayar başına geçtim acaba böyle bir site gerçekten de var mı diye araştırma yaptım. Alan adının boşta olduğunu görünce hemen satın alıp site kurdum. Anlayacağınız oğlumun anısına aldım bu alan adını. İnşallah güzel paylaşımlar yaparak web sitemizi çok iyi bir noktaya taşıyacağız.

Sitemizde yazılan yazılara duygu ve düşüncelerinizi yazarak sitemizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. Sevdiklerinize de sitemizi tavsiye ederek sitemizin geniş kitlelere ulaşmasına katkı sağlayabilirsiniz.

      Makale Yazarı: Emrah Berber

One Reply to “Hoş Geldin Bebek”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir