İnanamayacaksınız: Çamaşır Makinesine Islak Mendil Atın, Bakın Neler Oluyor…

Her evcil hayvan sahibi konuttaki ve tabiki de giysilerindeki kısa tüylerden şikayetçidir. Sempatik dostlarımızın tüylerini bu sistemle sıkıntı etmeyin. Giysilerdeki ve ya örtülerdeki tüylerden kurtulmak için olağan bir yıkama döngüsüne ıslak mendil eklemeniz kafidir ve bu, yıkanırken çamaşırlarınızdaki gevşek evcil hayvan tüylerini, kiri yahut kılları çekerek, tiftiklenme olmadan giysilerinizin daha pak görünmesini sağlar.

ISLAK MENDİL ÇAMAŞIRLARINIZIN DAHA PAK GÖRÜNMESİNİ SAĞLAR

Islak mendiller çamaşır makinesindeyken, giysilerdeki tüyleri ve ipleri temizler. Islak mendiller küçücük tüy ve kumaş modüllerini temizler ve onlara tutunurlar. Her şey söylendiğinde ve yapıldığında kıyafetlerinizin çok daha pak görünmesini sağlar.

HER ISLAK MENDİL ÇAMAŞIR MAKİNESİNDE KULLANILIR MI?

Bu işi güzel yapmanın sırlarından biri, çamaşır makinesinde kendinizi 3 ıslak mendille sınırlamaktır. Mendiller, tamburlar dönmeye başladığında işlerini yapmaya başlayacaktır. Giysileri her yıkadığınızda, en güzel sonuçları görmek için yeni ıslak mendiller ekleyin.

İşlem sırasında yırtılmamaları için güçlü ıslak mendiller de kullanmalısınız. Onları daha küçük şeritler halinde yırtın ve bunu yapmakta zorlanıyorsanız, yanlışsız kalınlıktadırlar.

KAĞIT VE YA KUMAŞ MENDİLLER NEDEN İŞE YARAMAZ?

Islak mendilleri yalnızca kumaş yahut kağıtla değiştireceğinizi düşünüyorsanız, tıpkı sonuçları vermeyecektir. Kağıt mendiller gereğince kalın değildir, bu nedenle giysilerinizdeki birçok küçük parçayı temizlemek zorunda kalacaksınız. Kumaş mendiller pek bir şey yapmaz.

Islak mendiller, giysilerdeki tüyleri ve tüyleri gidermeye yardımcı olur. Küçük kumaş, kürk ve saç kesimlerini temizleyen bir emici misyonu görürler. Tüm bu parçacıklar ıslak mendillere bulaşır ve sonuç olarak giysiler çok daha pak görünür ve tüm bu artıkları giysilerinizden kendiniz toplamak zorunda kalmazsınız.

Giysilerinize ıslak mendil kokusu bulaşmasından telaş ediyorsanız, kokusuz yahut antibakteriyel bir eser seçin. Kokuyu gidermek için biraz yumuşatıcı da eklenebilir.


Ocak Gözlerini Pırıl Pırıl Yapıyor! İşte Ocaklarınızı Yeni Alınmış Üzere Yapan Mesken Üretimi Temizleyiciler…


Derz ve Fayans Ortalarını Nasıl Temizleriz? İşte Fayans Ortasındaki Kirleri Söküp Atan Formül


Bedenin İşaretleri: Çatlak, Uçuk, Sivilce, Kepek Neyin Belirtisi? İşte Bedendeki Sinyallerin Anlamı


Burcuna Nazaran Gerilim Seni Nasıl Etkiliyor? Her Burçta Gerilim Etkisi

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.