Kıvanç Kasabalı’dan ‘Şehirden Uzakta’ pozları!

TRT izle için ‘Şehirden Uzakta’ belgeseliyle ekranlara çıkan ünlü model ve oyuncu Kıvanç Kasabalı, Anadolu’nun sıcak ve samimi insanları ile doğal güzelliklerini izletmeye devam ediyor. Kasabalı, gezdiği ve tanıttığı şehirlerde çekildiği kareleri sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi.

2006-2010 yılları arasında Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan ‘Yaprak Dökümü’yle tanınan Kıvanç Kasabalı, başarılı oyunculuğuyla adından sıkça söz ettiriyor. Daha önce ‘Merhamet’, ‘Yasak Elma’, ‘Küçük Kadınlar’ gibi yapımlarda rol almış olan Kasabalı, şimdilerde TRT İzle’ye yaptığı ‘Şehirden Uzak’ adlı belgeselde yer alıyor. Kasabalı, Anadolu’yu diyar diyar gezerek doğal hayatın güzelliklerini izletiyor.

kıvanç Kasabalı Şehirden Uzakta Belgeseli için Anadoluyu geziyor

“HER ŞEY DOĞAL”

Belgesel kapsamında yaptığı çekimlerin keyfini çıkaran Kasabalı, gezdiği şehirlerden topladığı anıları sosyal medya hesabından paylaştı. Tokat’ın Niksar ilçesine bağlı Gökçeli Beldesi’nde yaşlı bir aileyle fotoğraf çekilen Kasabalı’nın keyifli halleri objektiflere yansıdı. Kasabalı, Instagram hesabındaki paylaşımlarını “Her şey doğal” notuyla yaptı.

Kıvanç Kasabalı manav tezgahının başına geçti

MANAV TEZGAHININ BAŞINA GEÇTİ

Kasabalı, gezdiği şehirlerden Çanakkale Ahmetçeli köyünün pazarında, önlüğü beline bağlayarak manav tezgahının başına geçti. Başarılı isim, elinde tuttuğu birkaç meyveyle verdiği pozunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. 

Kıvanç Kasabalı

Kıvanç Kasabalı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Çoban yemeğini koyununa kaptırırsa…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.