Napoli, Kim Min-Jae için İstanbul’a geliyor

Fenerbahçe’de gözler, yapılacak transferlere çevrildi. Lakin bir yandan da gitmesi beklenen oyuncular için görüşmeler devam ediyor. Fenerbahçe’de transferin gözdesi Kim Min-Jae. Rennes Sportif Yöneticisi Florian Maurice, Güney Koreli yıldızı almak için İstanbul’a gelse de Fransa’ya eli boş dönmüştü.

Fenerbahçe’nin yeni konukları İtalya’dan olacak üzere görünüyor. Napoli, ekibin en değerli isimlerinden biri olan Kalidou Koulibaly’yi ezeli rakibi Juventus’a kaptırmak üzere. Mavi-Beyazlılar, Senegalli savunmacının yerini Kim Min-jae ile doldurmak için harekete geçti. Napoli, bir yandan Koulibaly transferi için Juventus ile görüşmeleri sürdürürken, bir yandan da İstanbul’a çıkarma yapmaya hazırlanıyor.

Önümüzdeki günlerde İtalyan takımından yöneticilerin Kim Min-jae için soluğu Türkiye’de almaları bekleniyor. Fenerbahçe’nin ise 25 yaşındaki savunmacı için tutumu net. Sarı-Lacivertliler, 20 milyon Euro’luk özgür kalma bedelinin altındaki bir sayısı kabul etmeyecek. Napoli ise kıran kırana pazarlık yapıp, bu sayısı düşürmek ya da uzun vadeli bir formda ödemek için Fenerbahçe’yi ikna etmeye çalışacak. İki ekip, 2019’da Eljif Elmas’ın İtalyan devine transferi sırasında âlâ münasebetler kurmuştu.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.