Oyuncuların FPS problemine Casper Excalibur serisi deva oluyor

Rakiplerin bir adım önünde olmanın kıymetini düşük FPS kıymetleri ile gayret edip kaybedenler çok yeterli biliyor. Bu nedenle oyunlardaki üstün rekabeti, avantajları ve elde edilecek yüksek keyfi yaşamak isteyen oyuncular, güçlü eser ve donanımlar aracılığıyla buna ulaşmayı arzuluyor. Türkiye’nin teknoloji markası Casper da oyunlarda ultra suratı ve görüntülemeyi oyunculara yüksek ekran teknolojisi, güçlü RAM, gaming serisi işlemci ve performans serisi ekran kartlarıyla donatılan güç ve performans bilgisayarı Excalibur’la sağlıyorken, ayrıyeten daha güçlü renkleri, daha net ayrıntıları ve daha süratli performansı da monitörlerinde sunuyor. Oyuncuların rakiplerinden sıyrılmasının 2 noktaya dayandığını inanan Casper Excalibur, güçlü donanımlarla oluşturulan bilgisayarların ve yüksek ekran teknolojisine sahip gaming monitörlerin kıymetine dikkat çekiyor.

FPS ARTIRMANIN EN BAŞARILI YOLU EKRAN KARTINI DEĞİŞTİRMEK

Oyunlarda FPS, bir saniyede görüntülenen manzara sayısını söz ediyor. Bilhassa ekran kartı performansına nazaran belirlenen FPS, daha net ve akıcı manzaralar için değer arz ediyorken oranının düşüklüğüyle rekabet içeren oyunlarda oyuncu performansının da çok düşük olmasına neden oluyor.

Güç ve performans bilgisayarı Excalibur da daha üstün oyun performansı ve yüksek kalitede oyun keyfi yaşamak isteyen oyuncuların yüksek FPS bedellerine ulaşması için güçlü donanımlara sahip oyun bilgisayarlarını sunuyor.

NVDIA’nın güçlü RTX serisi ekran kartlarını hem dizüstü hem de masaüstü modellerinde kullanan Excalibur, oyuncu performansına uygun birbirinden farklı ekran kartı opsiyonları sunarak daha süratli oyun keyfini oyunculara yaşatıyor.

OYUN KALİTESİNDE MONİTÖR SEÇİMİ ÇOK KIYMETLİ

Usta oyuncular için bir ekran her şeye bedel olabilir. Bilhassa oyunlarda daha varlıklı renkler, daha net ayrıntılar ve daha süratli performansı monitörlerde görmek isteyen birçok oyuncu bulunuyor. Güçlü bilgisayarların ekran yüzünün profesyonel ve geniş olmasının oyuncular için kıymet taşıdığının farkında olan Casper da oyuncuların arayışlarına uygun yüksek ekran teknolojilerine sahip monitörler tasarlıyor.

Bunlardan Excalibur 34” Monitör, canlı renklerin net halini kullanıcılara oyunun içerisinde olma hissiyle yansıtırken ince çerçevesi ve ultra geniş ekranıyla da daha yüksek çözünürlüğün elde edilmesine imkan tanıyan bir ekran teknolojisine sahip.

Saniyede 2,5 kat daha fazla yenilenme suratına sahip olan ve 144 Hz yenilenme teknolojisi ile 16:9 en uzunluk oranında kesintisiz imaj elde eden Excalibur 27” Monitör ise gölgelenme tesiri olmadan akıcı bir oyun tecrübesinin keyfini çıkarmak isteyenlere reaksiyon müddetini 1 milisaniyeye düşürüyor.

KAYNAK: İHA

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.