Ruh eşinizi bulduğunuzu nasıl anlarsınız? İşte aradığınızı bulduğunuzu gösterecek 7 ipucu…

Bu, hayatınızı yaşamanın bir yolu değildir ve münasebetlerin emeli da bu değildir
Birisi, nasıl bir eşle bağlantı içinde olmayı seveceğini anladığında, ruh eşiyle bir bağ içinde olmanın sahiden nasıl görüneceğini ve hissedeceğini bilmelidir.

1. RUH DÜZEYİNDE BAĞLANIRSINIZ

Ruh düzeyinde bağlanmak ne manaya geliyor? Ruh eşinizle birlikteyken açıklayamayacağınız sezgisel bir temas vardır.

Birbirinizin cümlelerini bitirme yeteneğine sahip olmak, birlikte olmadığınızda birbirinizin gücünü hissetmek, birebir ahlaka ve ortak vizyona sahip olmak üzere görünebilir.

2. HAYATINIZA KATKIDA BULUNURLAR

Bir ruh eşi size ilham verir ve sizi yükseltir. Başarılı olduğunuzu görerek gelişirler. Onlar sizin en âlâ arkadaşınızdır ve âlâ ya da berbat günde sahiden yanınızdadırlar. Onlar senin en büyük amigo kızın. Size karşı değil, sizinle birlikte çalışırlar.

3. DAHA FAZLA HUZUR VE ÖZGÜRLÜK YAŞAYACAKSINIZ

Sonuç olarak, ruh eşinizle birlikteyken, yalnız yahut arkadaşlarınızla vakit geçirebilmek ve ruh eşinizin de tıpkı şeyi yapmasına müsaade vermek doğal geliyor. Ruh eşlerinin birbirlerini denetim etmeleri yahut kiminle konuştuğunu yahut geceyi neden arkadaşlarınla ​​dışarıda geçirmen gerektiğini kıskanmaları gerekmez.

Aslında, ruh eşiniz sizi kentte bir kızlar/erkekler gecesi yapmaya teşvik edecektir. Ve onlar senin ruh ikizin oldukları için onlara büsbütün güvenebilirsin.

4. BİRBİRİNİZLE KOLAY KOLAY BAĞLANTI KURARSINIZ

Ruh eşinizle rastgele bir şey hakkında konuşmak çok kolay ve doğal . Asla yargılandığını yahut yanlış bir şey söyleyeceğini ve zirvelere yanlışsız koşacaklarını hissetmiyorsun. Ruh eşiniz size kıymet veriyor ve kendinizi gerçek manada tabir etmenizi istiyor.

Ve ruh eşinizle nadiren tartışırsınız. Her bahiste hemfikir olmayabilirsiniz, lakin asla birbirinize bağırma muhtaçlığı hissetmezsiniz yahut ona o kadar sinirlenmezsiniz ki, öylece buharlaşıp uçup gitmelerini dilersiniz.

Sorumluluk alabilirler ve sizi yahut diğerlerini suçlamazlar. Düzeltme yapmakta sorun yaşamıyorlar.

5. DUYGUSAL OLARAK MÜSAİTLERDİR

Ruh eşiniz açık ve sizi, sizin dilek ettiğiniz ve sevilmeyi hak ettiğiniz biçimde sevmeye hazır. Nasıl hissettiklerini kolaylıkla paylaşmaya isteklidirler ve birebirini yapmanız için size ilham verirler.

Ayrıca, gerektiğinde çok savunmasız olabilirler ve kendilerini büsbütün sizinle paylaşabilirler.

6. İŞTİRAK İSTİYORLAR

Ruh eşinizle birlikte olduğunuzda, bu yalnızca bir alakadan daha fazlasıdır. Bu bir iştirak. Sizinle bir ilgi yaratmak istiyorlar.

Sizinle karşılıklı muahedeler yapmak istiyorlar ve onlara ve sizi onurlandırmaya istekliler. Kendinizin en uygun versiyonu olmanız için sizi desteklemek istiyorlar. Senin ihtişamını görüyorlar ve seni şartsız seviyorlar.

Tamamen kendin olmana müsaade veriyorlar, siğiller ve hepsi. Hayatlarında olduğun için inanılmaz derecede minnettarlar ve bunu sana sistemli olarak tabir ediyorlar.

7. SİZE VE BAĞINIZA PAHA VERİRLER

Ruh eşinizle birlikte olduğunuzda, kim olduğunuzu ve neye gereksiniminiz olduğunu onurlandıracak ve hürmet duyacaklar. Seni olduğun üzere kabul edecekler, seni değiştirmeye çalışmadan ya da sen olduğun için yanlış anlamadan. Bağınızın seks ve finans üzere her alanı kolaylıkla ahenk sağlar.

Ve münasebete bir varlıkmış üzere davranırlar. Bununla, başlangıç ​​aşamalarında bile ilgiyi beslemeye kararlıdırlar. Bunu kutsal sayıyorlar ve bağlantınız için ikinizden daha fazlasını etkileyen daha yüksek bir emel olduğunu biliyorlar.

Gözlerinizi kapatmak için bir dakikanızı ayırın ve az evvel tanım ettiğim üzere bir ilgi hayal edin. Bundan daha güzel nasıl olabilir? Ruh eşinizi aramak katiyen buna kıymet. Ve bu 7 işaret, onlarla tanıştığınızın açık göstergeleridir.


Bu burçlar aşksız yapamaz! İşte ne yaşarsa yaşasın aşka küsmeyen burçlar


Herkes bu yanılgıyı yapıyor! Dişinizi fırçalarken yaptığınız yanlış kabusunuz olabilir… Sakın bunu yapmayın…


Çinlilerin zeka testi: Dahiler bile zorlanıyor siz bulabilecek misiniz?

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.