Seda Sayan 35’lik kocası için gemileri yaktı! Bakın genç koca için neyden vazgeçti? “Değmez abla”

Çağlar Ökten ile evlenen Seda Sayan eşini bir an olsun yalnız bırakmıyor. Balayı sonrası ağır bir iş temposuna giren eşinin yanından ayrılmayan Sayan, eşi Çağlar Ökten ile ele ele yer çıkışı yakalandı. Magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Sayan, neden sahneye çıkmadığını açıkladı.

EŞİ İÇİN SAHNELERE ORTA VERDİ

Evlilikleri ve estetikleri ile gündemden düşmeyen Seda Sayan, 7. kere kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile nikah masasına oturdu.

Önceki evlilikleri kısa süren Sayan bu evliliği de merak konusu oldu. Eşine aşık olduğunu her seferinde lisana getiren Sayan, programı dışında sahnelere uzun vakittir çıkmıyor.

SEDA SAYAN’DAN SAHNE AÇIKLAMASI

Eşini hiçbir sahnesinde yalnız bırakmayan Seda Sayan, bu hususa ait, “Merhaba arkadaşlar, sizi gördük âlâ olduk. Bizler uygunuz, benim işlerim, Çağlar’ın sahneleri oluyor. Ben de gidiyorum her sahnesine, doyasıya eğlenip kurtlarımı döküyorum. Çağların sesine de, sahnesine de bayılıyorum ben. Kendim bu ortalar sahne almıyorum. Yalnızca eşimin sahnesini izlemek, onu dinlemek için konser işi almıyorum” dedi.

Sayan’ın bu açıklaması sevenlerini üzerken “Değmez abla” yorumları da yağdı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.